imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Промена на батерија по намалена цена!

Направи резервација и промени ја батеријата за 1.990 МКД.

macOS: Ослободете се од известувањето „Вашиот диск е речиси полн”

Kолекција од 1100 компјутери на Apple би можела да пропадне

Објавени се првите реклами за iPhone XR

Логото на Apple никогаш не било толку кул

Досие

Колекција на важни и актуелни теми

Погледнете ги досиеата

Рецензии

Доколку е вредно да се проба, ќе пробаме.

Колку всушност е моќен 2018 MacBook Pro? | МЕГАТЕСТ

.projekt – Се зависи од перспективата

2018 MacBook Pro 15” – Најмоќниот лаптоп на Apple досега / ТЕСТ

MacBook Pro 2018 13″ – вистинскиот Pro | ТЕСТ

Гласен цилиндар – Beoplay M5 Тест

Го тестиравме новиот iPad – Достапен таблет одличен за секого

Погледни ги рецензиите

Понуда

Apple производи и оригинални додатоци по најдобри цени!

Други понуди

Instagram

Прати не и инспирирај се!

покажи се
Apple Inc. (AAPL)

Дали го прочита ова?

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.