imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Рецензии

Нови AirPods – На прагот на совршенство

iPad mini (2019) – Кралот на својот вид се врати!

Ultimate Ears Boom 3 и MegaBoom 3 | ТЕСТ

Logitech Crayon – Apple Pencil без Apple | Тест

За што е навистина добар 6-јадрениот Mac mini во 2018.?

За што е всушност добар Mac mini во 2018. година | МЕГАТЕСТ

Retina MacBook Air – Наследникот кој го чекавме

12.9-инчен iPad Pro 2018 – Дали се уште ни треба компјутер? | ТЕСТ

iPhone XS Max – Максимум од се | ТЕСТ

iPhone XR – SE меѓу iPhone уредите во 2018 | ТЕСТ

Колку всушност е моќен 2018 MacBook Pro? | МЕГАТЕСТ

.projekt – Се зависи од перспективата

2018 MacBook Pro 15” – Најмоќниот лаптоп на Apple досега / ТЕСТ

MacBook Pro 2018 13″ – вистинскиот Pro | ТЕСТ

Гласен цилиндар – Beoplay M5 Тест

Го тестиравме новиот iPad – Достапен таблет одличен за секого

GRID Autosport: искуство на конзола на iPhone

Beats Studio 3 тест – така се прави тоа!

Apple Inc. (AAPL)

Дали го прочита ова?

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.