imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Промена на батерија по намалена цена!

Направи резервација и промени ја батеријата за 1.990 МКД.

Совети

Дали имате застарени Apple Watch апликации?

CloudMounter: Поврзете го својот простор во облак со Finder

Како да ги избришете контактите на iOS

iOS 12: Како да управувате со известувањата на заклучениот екран

_PRISM – Направете го светот целосен

FiLMic Pro – Суштината на снимањето филмови

Одлични апликации со опција за Dark Mode

Fjuul – Корисна алатка за следење на активноста за вашиот iPhone и Apple Watch

Boom 3D – Оптимален звук за вашиот Mac

Peek Calendar – едноставна и минималистичка iOS апликација

Како да го вклучите начинот на заштеда на енергија за Workouts на Apple Watch

Bartender: Важно е да се биде уреден

Преземете го Windows 95! Да, навистина можете тоа да го направите!

Xmind – Одлична Mac апликација за ментално мапирање

iOS 12: Вклучување на синхронизацијата на Voice Memos на iCloud

iOS 12: Про совет за корисниците на CarPlay

Gemini 2 – Заборавете на дупликати!

watchOS 5: Вклучување на автоматското препознавање на вежбање

Apple Inc. (AAPL)

Дали го прочита ова?

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.