imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Промена на батерија по намалена цена!

Направи резервација и промени ја батеријата за 1.990 МКД.

Совети

Приватно сурфање на iPhone и iPad

Совет за iPad Pro: кратенки за побрзо уредување на текст

Guided Access на iPhone и на iPad

Пребарување текстуални сегменти во Safari, или: малиот брат на CMD + F на iPhone и iPad

iPad совет: поместување на курсорот со тастатурата

Како да сликате подобри панорамски фотографии?

Како да се запре музиката со помош на тајмер на вашиот iPhone

Активирајте го Dark Mode со ова копче

Подесувања за зголемување на траењето на батеријата на Вашиот iPhone

Екранот на iPhone X е жолтеникав? Можете тоа да го исклучите!

Совет за iPhone X: Вашиот телефон секогаш ве гледа!

Совет за iPhone X: еве ги старите комбинации на копчиња

Поставки на тастататурата за iPad

Користите iPad кој го делите со некој? Погледнете ги овие поставки!

Совет за iOS 11: направете GIF во Live Photos

Совети за iOS 11: Зачувајте PDF-датотеки во Safari

iOS 11 совет: како да го поврзете Вашиот Apple Watch со Вашиот нов iPhone

Совет за iOS 11: Прилагодување на кратенките за AirPods

Apple Inc. (AAPL)

Дали го прочита ова?

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.