imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Промена на батерија по намалена цена!

Направи резервација и промени ја батеријата за 1.990 МКД.

Совети

Не ви се допаѓа iOS 11 бета верзијата? Еве како да се вратите на iOS 10

Како да ја инсталирате бета верзијата на iOS 11

Поставување кратенки за емотикони и често користени зборови

Префрлање од Android на iPhone во седум чекори

Совети за вежбање со Apple Watch

Уште неколку совети од Apple за фотографирање на iPhone

10 совети за Safari на iOS

Креирајте целосно единствен Dock!

Apple ве учи како да сликате селфи

Користење посебни лозинки за апликации

Користење посебни лозинки за апликации

5+1 корисни кратенки на тастатура за iPad што можеби ги знаете

Како да го одржите вашиот iPhone и камерата чисти

Како да се одјавите од претплатите на iPhone

Дали екранот на вашиот MacBook се затемнува откако ќе се логирате?

Како да се исчисти валкан Lightning порт

Како да се запрат пораките да бидат испратени во iMessage

Како да ги заштитите вашите апликации од случајно бришење

Станете експерт во диктирање на вашиот iPhone!

Apple Inc. (AAPL)

Дали го прочита ова?

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.