imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Промена на батерија по намалена цена!

Направи резервација и промени ја батеријата за 1.990 МКД.

Совети

Boom 3D – Оптимален звук за вашиот Mac

Peek Calendar – едноставна и минималистичка iOS апликација

Како да го вклучите начинот на заштеда на енергија за Workouts на Apple Watch

Bartender: Важно е да се биде уреден

Преземете го Windows 95! Да, навистина можете тоа да го направите!

Xmind – Одлична Mac апликација за ментално мапирање

iOS 12: Вклучување на синхронизацијата на Voice Memos на iCloud

iOS 12: Про совет за корисниците на CarPlay

Gemini 2 – Заборавете на дупликати!

watchOS 5: Вклучување на автоматското препознавање на вежбање

CleanMyMac X – најдобра апликација за чистење на Mac

Како да блокирате веб-страници на Safari на iPhone и iPad

Како да ги избришете Apple ID и мејл адресите на Apple TV

Typeface – Достапен менаџер за фонтови на Mac

iOS 12: Како да додадете второ лице на Face ID

Како да го исклучите GPS на вашиот iPhone

Како да прилагодите screensaver на Apple TV

Како да поставите аларм на Apple Watch

Apple Inc. (AAPL)

Дали го прочита ова?

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.