imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Промена на батерија по намалена цена!

Направи резервација и промени ја батеријата за 1.990 МКД.

Совети

Претворете го Вашиот iPhone во потсетник

Вметнете цртежи и потписи во апликацијата Mail

FaceTime повик со Apple Watch

Kontrast – Преубава и брилијантна логичка игра за iPhone

Проверување на статусот на батеријата на Magic додатоците во macOS

macOS: Најавете го времето

macOS: Управување со RAR фајлови

Како да ги уредите фотографиите во апликацијата Messages

watchOS 5: Предизвикајте ги пријателите на натпревар во вежбање

Како да претворите е-пошта во Sticky Note на Mac

iOS 12: Како да пребарувате песна со стихови

Како да проследите iMessage и SMS пораки на iOS

Направете го Google Maps позабавен со слатки мали автомобилчиња

Lunar: Апликација која морате да ја имате ако користите надворешен екран

Прилагодување на AirPods на Mac

Сакате да трчате со Apple Watch? Погрижете се за овие поставки!

Како да поставите одговарање на пораките на iPhone

iOS 12: Како да се овозможи Weather виџетот на заклучениот екран

Apple Inc. (AAPL)

Дали го прочита ова?

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.