imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Apple повторно ве учи како да фотографирате со iPhone


Apple сподели краток наставен материјал на својот YouTube канал за тоа како да сликате фотографии со iPhone. Ако не знаете да ги користите Burst, Pano и Slo-mo режимите, или сакате да фотографирате фудбалски натпревар, немојте да ја пропуштите оваа шанса.

Значи, да преминеме на она што е важно. Видеата едноставно говорат сами за себе. Проучете ги темелно ако сметате дека би требало да ги подобрите вашите вештини.

 

 

 

 

 

 

 

Apple Inc. (AAPL)

Дали го прочита ова?

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.