imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Го пропуштивте Keynote? Без грижа, сега можете да го погледнете!


Apple на својот официјален YouTube канал, во целост го објави својот Special Event, односно Keynote. Ако пропуштивте да го проследите во средата, погледнете го овој викенд.

Нема смисла да се расфрламе со зборови, да ја погледнеме снимката! Добро, самата презентација не беше посебно возбудлива, недостасуваа оние „One more thing…“ реченици и неочекувани најави. Но, ви препорачуваме да го погледнете претставувањето на Apple Watch Series 4 на самиот почеток – тој дел беше одличен!

Apple Inc. (AAPL)

Дали го прочита ова?

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.