imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Импресивни видеа од новите најави на Apple


Најважното е она што го слушаме на Keynote, но сите тие спектакуларни вести секогаш се проследени со уште поспектакуларни визуелни материјали. Совршено осмислените пропратни видео содржини се уште еден незаобиколен дел од настаните, како најавените услуги и производи.

И оваа година добивме прекрасна претстава. Да ги погледнеме сите неверојатни воведни снимки од последната Keynote презентација.

Goodnight Developers

 

For All Mankind Official Trailer

 

Dark Mode

 

Memoji Sticker

 

Voice Control

 

Mac Pro + Pro Display XDR

Кое од овие видеа ви се допадна најмногу?

 

 

 

 

 

Apple Inc. (AAPL)

Дали го прочита ова?

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.