imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Можете да креирате спектакуларни фотографии со iPhone XS


Apple состави колекција од фотографии сликани со новиот iPhone, кои корисниците ги објавиле на социјалните мрежи.

Apple вчера на Newsroom сподели многу запрепастувачки добри фотографии означени со хаштагот #ShotOniPhone. Сите се прекрасни и сите се фотографирани со iPhone XS или iPhone XS Max.

Целата колекција можете да ја погледнете на страницата на Apple, а ние ќе ги споделиме само нашите фаворити. Го одземаат здивот и покажуваат што се можете да направите само со iPhone во раце, дури и кога сликате спонатно. Која ви се допаѓа најмногу?

View this post on Instagram

Not bad IPhone XS.. #shotoniphone

A post shared by @ diwiworld on

Apple Inc. (AAPL)

Дали го прочита ова?

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.