imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Прекрасни позадини за iPhone во стилот на Apple


Благодарение на ентузијастички графички уметник, се прошири изборот на позадини во стилот на Apple. Веднаш преземете ги!

Со доаѓањето на iPhone XS, XS Max i XR, Apple објави и ексклузивни позадини. Беше само прашање на време, кога ќе им станат достапни на сите (беа потребни околу 12 секунди), и тоа во висок квалитет. Како последица, шарените балончиња станаа вистински хит.

Ви донесуваме многу слични фотографии, кои ги изработи корисникот AR72014, а кои се навистина барани. Ако вам се допаѓаат позадините на Apple, ќе ви се допаднат и овие.

(via iDownloadBlog)

Apple Inc. (AAPL)

Дали го прочита ова?

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.