imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Што претстави Apple во вторникот попладне? Гледајте повторно!


Она што требаше да дојде, само што пристигна: три значајни ажурирања во рамки на 90 минути. Дами и господа, ја претставуваме нашата ‘spoiler-free’ објава.

Во вторникот беше тешко да се пропуштат големите вести, бидејќи настанот го пренесувавме во облик на live блог, а потоа напишавме и три посебни текстови за новите производи.

Но, во случај да сте ја пропуштиле Keynote презентацијата што се одржа овој вторник и немавте прилика да ги прочитате нашите најнови артикли, тогаш овој текст е баш за вас!

Погледнете го подолу видеото од целиот настан!

 

 

 

Apple Inc. (AAPL)

Дали го прочита ова?

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.

Воодушевен што сум повторно во Франција за да се сретнам со талентираниот тим во Марсеј.